Strona główna » O firmie

Produkty

Szukaj

O firmieDLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Jesteśmy sklepem internetowym, który oferuje oświetlenie dostosowane do gustu i potrzeb każdego klienta. Oferujemy Państwu jedynie wyselekcjonowane z rynku produkty najwyższej jakości. Zrobiliśmy to za Państwa, abyście nie musieli się zastanawiać który produkt warto kupić.
Naszą markę tworzą doświadczeni eksperci rynku oświetleniowego, którzy elastycznie dopasowują ofertę sklepu apmal.pl do potrzeb i preferencji naszych klientów.
Dostarczamy komponenty do lamp a także gotowe lampy wiodących polskich producentów oraz importerów.
Cenimy sobie oryginalność, atrakcyjność i różnorodność, jednocześnie nie zapominając o funkcjonalności i praktyczności naszych produktów.
Każdego dnia staramy się, aby oferta była precyzyjnie dostosowana do naszych klientów, a także by realizowane transakcje przebiegały sprawnie. Z tego też względu zaimplementowaliśmy najlepsze systemy transakcyjne, a nasz regulamin i politykę prywatności dostarcza zaufany partner Prokonsumenckie.pl.MOŻECIE NA NAS LICZYĆ

Klienci naszego sklepu mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Pracownicy sklepu apmal.pl z przyjemnością rozwiewają wszelkie wątpliwości dotyczące oferty produktowej czy sposobu zawierania transakcji w naszym sklepie. Służymy poradami oraz wsparciem merytorycznym, chcąc zapewnić naszym klientom możliwie najlepsze doświadczenia podczas zakupów w naszym e-sklepie.JESTEŚMY RZETELNĄ FIRMA

Nasz sklep opatrzony został certyfikatem Rzetelnej Firmy – programu stanowiącego patronat Krajowego Rejestru Długów. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję naszej wypłacalności i solidnego podejścia do prowadzenia biznesu w sieci.
Mają Państwo pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań za pośrednictwem telefonu meila, czatu lub formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Kondycja naszej firmy jest monitorowana w czasie rzeczywistym - kliknij i sprawdź.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu