Strona główna » Płatności

Produkty

Szukaj

Płatności

PŁAĆ SZYBKO I BEZPIECZNIE
Płatności w naszym sklepie realizowane są za pośrednictwem systemu Przelewy24. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom łatwe, wygodne, szybkie i bezpieczne opłacanie zakupów w sklepie apmal.pl

Serwis Przelewy24 w pełni automatycznie obsługuje niemal 286 banków, co stanowi najszerszą ofertę tego typu na polskim rynku e-płatności. Robiąc zakupy w naszym sklepie, mogą Państwo z łatwością zrealizować płatność zarówno z poziomu desktopu, jak i dowolnego urządzenia mobilnego. Cały proces płatności mobilnych odbywa się bezpośrednio wewnątrz aplikacji, przez co nie jest wymagane uruchamianie zewnętrznej przeglądarki. Gwarantuje to szybkie, wygodne i w pełni bezpieczne płacenie za zakupy z poziomu smartfona czy tabletu.


OSZCZĘDZAJ CZAS
System Przelewy24 to zaufany dostawca rozwiązań internetowych gwarantujących błyskawiczne i całkowicie bezpieczne transakcje płatnicze w sieci. Rozwiązanie to jest o wiele korzystniejsze od standardowych przelewów bankowych, ponieważ dzięki przemyślanym rozwiązaniom i nowoczesnym technologiom pozwala zaoszczędzić czas podczas realizowania płatności i przyśpieszyć jej księgowanie. W ten sposób nasi klienci mogą przyśpieszyć wysyłkę towaru nawet o kilka dni.


PŁAĆ BEZPIECZNIE
Warto również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i pewność oferowanego rozwiązania. Dokonując transakcji za pośrednictwem systemu Przelewy24, nasi klienci zyskują natychmiastową informację, że przelew w prawidłowy sposób dotarł na docelowe konto bankowe.


    KUPUJ NA RATY

Współpracując z Przelewy24, udostępniamy Państwu internetowy system ratalny, który pozwala uzyskać kredyt lub pożyczkę na zakupy w naszym sklepie w niespełna 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyt kuriera czy innych formalności. Dzięki Przelewy24 oferujemy obecnie możliwość skorzystania z takich systemów ratalnych jak: BGŻ BNP Paribas raty, mBank raty, Santander raty oraz Alior raty.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu